На Миколаївщині голова сільради вимагав 175 тис. гривень хабаря

Працівники Управління захисту економіки в Миколаївській області затримали голову однієї з сільрад, який вимагав від громадян гроші за сприяння їм у виділенні земельних ділянок.

17 Червня 2016 20:00Новини

«Гроші він вимагав від громадян за вирішення питання з посадовими особами обласного управління Держгеокадастру щодо виділення у власність земельних ділянок. Посадовця та його дружину затримано під час одержання частини неправомірної вигоди», – йдеться в повідомленні Правда.пресс з посиланням на службу Нацполіції.

Вказано, що громадяни, від яких посадовець вимагав хабара, відповідно до чинного законодавства мають право на отримання 2 га землі з розрахунку на одну особу, тобто загалом 14 га. Для оформлення відповідних документів їх представник звернувся до голови сільської ради. В свою чергу, 32-річний посадовець за сприяння у вирішенні даного питання з посадовцями обласного управління Держгеокадастру почав вимагати 175 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Зазначається, що 17 червня, у Миколаєві, співробітники УЗЕ в Миколаївській області Нацполіції спільно з прокуратурою затримали голову сільської ради  та вилучили 60 тисяч гривень.

Вирішується питання про затримання осіб в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За свій вчинок подружжю може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років з конфіскацією майна.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.