На Майдані поліція перевіряє усі авто через посилені заходи безпеки — відео, фото

Всі автівки на під'їздах до Майдану Незалежності перевіряють поліцейські, на прилеглих вулицях людей пропускають крізь рамки.

На Майдані поліція перевіряє усі авто через посилені заходи безпеки — відео, фото
19 Лютого 2017 16:05Новини

Про це повідомляє журналістка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова.

Люди продовжують збиратися на Майдані, кладуть квіти на вулиці Інститутській, та на алеї Героїв Небесної сотні. Біля Стели розставляють лампадки та запалюють свічки.

Вчора також відбулася «пелюсткова хода» у пам’ять про Небесну Сотню.

«Постійно на Майдані перебуває кілька десятків людей як мінімум. Постійно люди продовжують підходити, покладають квіти або к символічному зображенню герба України, до портретів загиблих з Небесної сотні, до меморіалу біля каплички на Алеї Героїв Небесної Сотні. На екранах транслюють фотографії загиблих», — зазначала Марія Зав’ялова.

Нагадаємо, що 18-20 лютого на Майдані Незалежності відбуваються заходи із вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної сотні, а також бійців АТО, що загинули протягом операції виходу із Дебальцево.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.