На Львівщині вилучили понад 6 млн. грн. у незаконних обмінниках валют

Працівники Управління захисту економіки припинили діяльність чотирьох незаконних обмінників валют у Львові й області.

На Львівщині вилучили понад 6 млн. грн. у незаконних обмінниках валют
19 Листопада 2016 8:16Новини

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області ДЗЕ Нацполіції припинили діяльність «елітного» пункту обміну валют, повідомляє Львівська газета. Він розміщувався в торговельному комплексі Львова. Послугами закладу користувалися підприємці. Пункт обміну валют приховали в окремій кімнаті за меблевим гарнітуром. Саме через двері шафи клієнти потрапляли всередину. В середньому сума однієї валютно-обмінної операції становила близько 10 тисяч доларів США. Про це інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Поліцейські вилучили кошти у еквіваленті національній валюті 6,4 мільйона гривень: 82 тисячі євро, 39,5 тис. доларів США, 2,2 млн. російських рублів, 58,8 тисяч польських злотих, 30 тисяч чеських крон, 17,1 тисячі шведських крон, норвезькі крони, англійські фунти, швейцарські франки, канадські та австралійські долари, а також 1,4 мільйона гривень.

Водночас працівники управління припинили діяльність незаконних пунктів обміну валют у Львові, Старому Самборі та Жидачеві, які знаходились на місцевих ринках та діяли без жодних дозвільних документів.

За незаконне скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави  передбачена лише адміністративна відповідальність. Зокрема, покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від 510 до 748 гривень з конфіскацією валютних цінностей.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.