На Львівщині водії-мародери нахабно обікрали фуру з пивом, яка потрапила в ДТП

У Стрию Львівської області водії масово обікрали фуру з пивом, яка потрапила у ДПТ.

18 Червня 2016 20:30Новини

Судячи з відео, яке опублікувала на свої сторінці у Facebook користувач Марія Курилишин, мародерством займалися близько двох десятків чоловіків. Водії зупиняли свої автівки посеред дороги і крали пиво ящиками, повідомляє УНІАН.

«В Стрию машина розпорола брезент, люди збігаються і крадуть пиво просто серед дороги…просто лізуть зі всіх машин і тішаться. Людина краде ящик пива, який коштує 100 грн, а на лиці вираз задоволення і гордості за себе і «свою удачу», – написала вона. При цьому водій, з автівки якого знімали ролик, проїжджаючи повз, сказав крадіям: «Хлопці, та не робіть ганьби. Що ж ви робите». Нагадаємо, взимку минулого року автомобілі, вимушено залишені власниками на засніженій трасі Одеса-Іллічівськ і в районі села Малодолинське, розграбували мародери.  В машинах розбили вікна, виламали капоти, зняли колеса, вкрали акумулятори. На склі в деяких машинах видно кульові пробоїни, зроблені, очевидно, з травматичної зброї. У жовтні минулого року у селі Мале Перекопне Саратовської області РФ на федеральній трасі М10 поруч з селом перекинулася фура з горілкою. Як повідомляли журналісти, «свято» в цьому селі тривало більше тижня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.