На Львівщині відновили електропостачання знеструмленим Ходоріву й чотирьом селам

26 червня будуть роботи продовжені з відновлення електропостачання трьом селам Перемишлянського району.

swrailway.gov_.ua_26_6_16_
26 Червня 2016 11:34Новини

25 червня на Львівщині були зафіксовані три порушення в роботі систем життєзабезпечення населення області. Зокрема, за інформацією чергового Жидачівської райдержадміністрації 25 червня о 13:20 внаслідок сильних поривів вітру та через пошкодження в електромережі без електропостачання залишилась частина абонентів міста Ходорів. 25 червняа 14:45 аварію ліквідовано, електропостачання населеного пункту відновлено в повному обсязі.

25 червня о 20:10 від чергового Перемишлянської райдержадміністрації надійшла інформація про відключення від електропостачання сіл Білого й Новосілок повністю й  села Подусів – частково. 25 червня аварійною бригадою Перемишлянського РЕМ проводились роботи по виявленню причини відключення. Роботи по відновленню електропостачання населених пунктів будуть продовжені 26 червня.

За інформацією чергового Жидачівської райдержадміністрації, 25 червня о 21:30 внаслідок через пошкодження електричного проводу без електропостачання залишилось чотири села – Іванівців, Дем’янки Наддністрянської й Межиріччя повністю,  а Кам’яного – частково. 25 червня о 23:00 аварійною бригадою Жидачівськогог РЕМ електропостачання населених пунктів відновлено у повному обсязі.

Про це повідомили сьогодні, 26 червня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Джерело: dailylviv

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.