На Львівщині відкриють другий японський автозавод

На підприємстві працевлаштують близько трьох тисяч людей.

17 Червня 2016 18:50Новини

У жовтні цього року у Яворівському районі на Львівщині японська компанія «Фуджікура». відкриє вже другий завод із виготовлення кабельних мереж для автомобілів. Про це розповіла керівник з адміністративної діяльності «Фуджікура Аутомотів Україна». Оксана Лашманова, передає ТСН с посиланням на прес-службу Львівської облдержадміністрації.

Новий виробничий комплекс матиме площу в понад 16 тис. кв. м (це як два великі футбольні поля). Там працюватимуть близько трьох тисяч людей. До місця роботи їх обіцяють безкоштовно підвозити. Нагадаємо, перший завод японської компанії на Львівщині запрацював у квітні 2016 року. Загальний обсяг іноземних інвестицій на першому етапі склав 87 млн грн. Раніше повідомлялося, що німецькі інвестори також планують збудувати на Західній Україні автозаводи, на яких працевлаштують близько 10 тисяч людей.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.