На Львівщині триває підготовка механізованого батальону

Українським військовим передають свій досвід інструктори зі США, Канади, Литви, Польщі та Великої Британії.

39-13
10 Липня 2016 9:22Новини

Речник Адміністрації Президента з питань АТОГ Андрій Лисенко оприлюднив сьогодні, 9 липня, на брифінгу такі новини з нав’язаної Україні Росією неоголошеної війни на Донбасі, повідомляє DailyLviv:

У Львівській області триває підготовка батальйону однієї з окремих механізованих бригад у рамках Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи. Іноземні інструктори зі США, Канади, Литви, Польщі та Великої Британії передають свій досвід українським військовослужбовцям. Тренування проводяться в умовах, максимально наближених до бойових. Іноземні інструктори облаштували процес навчання бойового підрозділу таким чином: спочатку індивідуальна підготовка, потім у складі відділення, взводу і роти. Підсумком кожного етапу є тактичні навчання з бойовою стрільбою».

Про це повідомили в сьогоднішніх «Зведених даних», опублікованих на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України, де також опублікували фоторепортаж з навчань.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.