На Львівщині прокуратура оскаржила рішення суду, який не побачив корупції в діях голови РДА

На Львівщині прокуратура оскаржила рішення суду першої інстанції, який не побачив в діях голови РДА правопорушень, пов’язаних з корупцією.

На Львівщині прокуратура оскаржила рішення суду, який не побачив корупції в діях голови РДА
5 Липня 2017 12:33Новини

Про це 4 липня інформує ZIK з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

Йдеться про вчинення головою однієї з районних рад області адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1,2 ст.172-7 КУпАП (неповідомлення посадовою особою у встановленому порядку про наявність реального конфлікту інтересів, вчинення нею дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Зокрема, за участі посадовця районна рада приймала 13 рішень про встановлення та виплату йому та його батьку (працівнику апарату) надбавок та премій.

За результатами судового розгляду Буський районний суд в червні поточного року виніс постанову, якою, незважаючи на викладені доводи прокурора, провадження у справі було закрито у зв’язку із відсутністю, на думку суду, в діях посадовця події та складу адміністративних правопорушень.

Відтак, місцева прокуратура оскаржила це рішення в апеляційному порядку.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.