На Львівщині пройшли українсько-канадські військові навчання

Канадські фахівці з військової логістики поділились своїм досвідом із українськими офіцерами на Львівщині.

На Львівщині пройшли українсько-канадські військові навчання
29 Січня 2017 8:48Новини

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, пише Інформатор.

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ завершився черговий етап курсу з підготовки українських інструкторів та викладачів з логістики.

Переважною більшістю слухачів цього разу були представники 184-го Навчального центру, який також входить до складу видового військового вишу.

Група фахівців ЗС Канади під керівництвом майора Джона Тирела та головного сержанта Скота Фільдсена впродовж двох з половиною тижнів проводили теоретичні та практичні заняття.

За словами майора Джона Тирела, канадська сторона намагається передати українським військовослужбовцям якнайбільше корисної інформації та поділитись практичним досвідом, адже це є нагальною потребою з урахуванням інтенсивно розвитку ЗС України.

Для українським фахівців з тилового забезпечення досвід їхніх канадських колег є насправді безцінним, адже логістична система в Збройних силах цієї північноамериканської країни є однією із найрозвинутіших та ефективних.

«Особливий інтерес у мене викликала структура логістичних підрозділів, яка є в канадській армії», – поділився враженнями слухач курсів Василь Тисяк.

«Підвозом боєприпасів, пального, продовольства, рештою видів тилового забезпечення у них займається окремий військовий підрозділ, який самостійно організовує конвоювання й охорону каналів доставки», – зазначив він.

По завершенні навчань, слухачам були вручені сертифікати відповідного зразка, що засвідчують отримання ними знань з військової логістики за стандартами ЗС Канади.

До слова, підготовка українських спеціалістів з логістики під керівництвом канадських фахівців у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки триватиме й надалі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.