На Львівщині працюватимуть мобільні бригади допомоги постраждалим від насильства

У 2018 році у Львові та області працюватимуть чотири мобільні бригади психологів і соціальних працівників, які допомагатимуть постраждалим від насильства.

На Львівщині працюватимуть мобільні бригади допомоги постраждалим від насильства
15 Лютого 2018 16:35Новини

Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Zaxid.net.

Бригади працюватимуть у Жидачівському, Золочівському, Сокальському районах та у Червонограді. Також у Львові працюватиме обласна мобільна бригада.

«Львівщина стала першою областю Західної України, яка впроваджує цей проект. У 2017 році понад 3000 жінок та дівчат у Львівській області не побоялись сказати про домашнє насильство і звернулись до відповідних органів та служб, де отримали необхідну допомогу. Мобільні бригади зможуть оперативно реагувати на виклики, здійснюватимуть виїзди та надаватимуть у найкоротші терміни соціально-психологічну допомогу жертвам насильства» – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Кузяк.

Команда мобільної бригади надаватиме психологічні консультації, створить «плани безпеки» з контактами відповідних центрів послуг та індивідуально забезпечить необхідну допомогу постраждалим від насильства. Координацію проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» здійснює Міністерство соціальної політики України. Проект підтримується Фондом ООН у галузі народонаселення у партнерстві з МБФ «Українська Фундація громадського здоров’я» за фінансування уряду Великої Британії.

У рамках проекту планується підтримка створення притулків або соціальних квартир цілодобового та центрів денного перебування для потерпілих від ґендерно зумовленого насильства в 10 регіонах проекту, а саме: Вінницька, Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Львівська, Одеська, Харківська, Херсонська області та підконтрольні уряду України території Донецької та Луганської областей.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.