На Львівщині, на кордоні з Польщею, затримали чоловіка з набитим тисячами євро пакетом

Велику суму коштів намагався перемістити через державний кордон 59-річний громадянин України, який прямував через пункт пропуску «Шегині» на виїзд з України.

На Львівщині, на кордоні з Польщею, затримали чоловіка з набитим тисячами євро пакетом
21 Травня 2017 22:35Новини

Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби, пише Форпост.

Так, в рамках реалізації отриманої оперативної інформації щодо можливого переміщення коштів через державний кордон з приховуванням від митного та прикордонного контролю прикордонники відділу «Шегині» Мостиського загону вивели із загального потоку два транспортні засоби «Фольксваген» та «БМВ» української реєстрації, що слідували до Польщі.

В ході спільного з представниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ огляду автомобілів та речей подорожуючих, у одного з пасажирів, громадянина України, в поліетиленовому пакеті було виявлено не задекларовані кошти у розмірі 200 тисяч євро.

На громадянина України складені відповідні адміністративні матеріали. Кошти вилучили встановленим порядком працівники ДФС.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.