На Луганщині сили АТО ліквідували дві ворожі ДРГ

Незважаючи на те, що у Мінську була досягнута домовленість про черговий режим «тиші», російсько-окупаційні війська продовжують обстрілювати позиції наших воїнів, намагаючись вибити їх з позицій.

На Луганщині сили АТО ліквідували дві ворожі ДРГ
29 Червня 2017 16:30Новини

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів волонтер Андрій Римарук, повідомляє Vector news.

«Сьогодні вночі ми знову втратили одного з найкращих синів нашої України. Ворог продовжує обстрілювати наших воїнів з важкої артилерії, на фронті знову були зафіксовані ворожі ДРГ. З того моменту, як бійці 93 бригади взяли у полон росіян, на Луганщині силам АТО вдалося ліквідувати ще дві ворожі розвідувальні групи, які намагалися потрапити на підконтрольну ЗСУ територію», – пише волонтер.

«Використовуючи так званий режимі «тиші», російсько-окупаційні війська заходять у сіру зону, де намагаються спорудити опорні пункти, незважаючи увагу на наших хлопців та спостерігачів», – підсумував Римарук.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.