На кордоні з Польщею затримали львів’янку зі старовинним мушкетом

У вівторок, 29 серпня, в пункті пропуску «Рава-Руська» на кордоні з Польщею прикордонники Львівського загону спільно з працівниками митниці попередили спробу незаконного переміщення старовинних предметів, які намагалася перевезти наша співвітчизниця.

На кордоні з Польщею затримали львів’янку зі старовинним мушкетом
31 Серпня 2017 20:34Новини

Під час здійснення огляду легкового автомобіля «Hyundai», яким керувала жителька Львівщини, прикордонники в салоні автомобіля та в його багажному відділені виявили старовинну книгу 1813 року випуску, мушкет, датований 1875 роком та радіо, пише Народна Правда з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Виявлені предмети, які переміщувалися через кордон з порушеннями та можуть мати історичну цінність, вилучені встановленим порядком. Наразі направлено повідомлення за ознаками злочину ст. 201 ККУ, подальші заходи будуть здійснюватися співробітниками СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури Львівської області.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.