На Грибовицькому сміттєзвалищі з’явиться воєнізована охорона

Комісія з питань інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики під час засідання погодила укладення ЛКП «Збиранка» договору на надання охоронних послуг на суму до 150 тис. грн. на місяць.

23 Червня 2016 15:00Новини

Про це повідомляє Львівський  інформаційний з посиланням на депутатів Львівської міської ради.

Як повідомив заступник голови комісії Віталій Свінціцький, департамент житлового господарства та інфраструктури планує залучити для охорони території Грибовицького сміттєзвалища воєнізовану охорону. Для того, щоб уникнути можливих підпалів в майбутньому передбачається встановити по периметру огорожу з відеокамерами та сигналізацією.

«Виготовлення проектно-кошторисної документації для встановлення необхідного обладнання займе певний час, тому важливо найближчим часом залучити охоронні воєнізовані структури. Розглядаються пропозиції від управління ДСО і від спецпідрозділ «Титан», – зазначив Віталій Свінціцький.

Додамо, що відповідно до ухвали Львівської міської ради від 31.05.2016 року статутний фонд ЛКП «Збиранка» поповнено на 13,7 мнл.грн.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.