На Донбасі почали будувати газогін вартістю 58 млн гривень

На Донбасі в обхід окупованих бойовиками територій почали будувати газогін вартістю 58 мільйонів гривень.

На Донбасі почали будувати газогін вартістю 58 млн гривень
19 Серпня 2017 22:34Новини

Про це повідомив голова Донецької ОДА, керівник обласної ВЦА Павло Жебрівський у Facebook.

»Приступили до будівництва підвідного газогону високого тиску від Очеретяного до Авдіївки: зробили розмітку траси прокладання, підрядники приступають до виконання будівельно-монтажних робіт і невдовзі вже розпочнуться перші поставки труби», — написав він.

За словами Жебрівського, частину проекту профінансує Авдіївський коксохім. По завершенню будівництва газ подаватимуть на Авдіївку та ще сім навколишніх селищ (Красногорівка, Ласточкине, Орловка, Тоненьке, Водяне, Первомайське та Нетайлове) з території, яка контролюється Україною.

»Таким чином люди перестануть бути заручниками бандитів, які називають себе владою на окупованій українській території, адже ми знімаємо залежність міст та селищ від їхніх бандитських примх та недолугості», — додав Жебрівський.

Голова Донецької ОДА нагадав, що остаточне рішення про будівництво ухвалили 7 червня, після чергового пошкодження бойовиками газогону.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.