На «Чонгарі» затримали довірену особу Путіна в окупованому Криму

На адмінкордоні з окупованим Кримом затримали громадянку України, яка збирала підписи на підтримку кандидата на пост президента Путіна на виборах у 2018 році.

На «Чонгарі» затримали довірену особу Путіна в окупованому Криму
23 Квітня 2018 18:39Новини

Про це генеральний прокурор Юрій Луценко написав у Facebook, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні на КПВВ «Чонгар» в рамках кримінального провадження за фактом вчинення державної зради, Головним управлінням СБУ в АР Крим та м. Севастополі (з місцем дислокації у м. Херсон) за процесуального керівництва прокуратури АР Крим затримано громадянку України, яка діючи в інтересах Російської Федерації, а також неурядової всеросійської громадської організації «Волонтеры Победы», будучи довіреною особою кандидата в президенти Російської Федерації Путіна В.В., незаконно організувала та проводила на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь збір підписів на підтримку висунення Путіна В.В. кандидатом на пост президента Російської Федерації на виборах 2018 року», – написав Луценко.

Фото:ark.gp.gov.ua

Він зазначив, що дана громадянка України, беручи участь в офіційній процедурі підготовки до незаконного проведення на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь виборів президента РФ, надала сприяння Російській Федерації та неурядовій всеросійській громадській організації «Волонтеры Победы» у проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету, територіальній цілісності та недоторканості.

На даний час затриманій готується повідомлення про підозру та проводяться інші необхідні слідчі і процесуальні дії, написав він.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.