МЗС назвало ув’язнення чотирьох кримчан репресіями проти кримськотатарського народу

Дипвідомство жорстко засудило дії окупаційної влади.

МЗС назвало ув'язнення чотирьох кримчан репресіями проти кримськотатарського народу
7 Вересня 2016 20:01Новини

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з рішенням засудити чотирьох громадян України, незаконно заарештованих на початку 2015 року ФСБ РФ на окупованій території АР Крим за обвинуваченням в організації діяльності терористичної організації, повідомляє ТСН. Про це йдеться в офіційній заяві відомства. МЗС заявляє, що весь судовий процес є «яскравим свідченням триваючих репресій російської окупаційної влади по відношенню до кримськотатарського народу».

«Безпідставність судового рішення, ігнорування наданих захистом доказів про непричетність наших співвітчизників до терористичної діяльності, здійснення або планування будь-яких насильницьких дій, а також численні кричущі порушення в ході досудового слідства та судового процесу є переконливим доказом того, що українські громадяни стали політичними заручниками агресивної політики Росії проти України», – йдеться у заяві.

Відомство рішуче засудило цей крок та вимагає від Російської Федерації негайного скасування вироку. Суд над кримчанами відбувався у Ростові-на-Дону. Руслана Зейтуллаєва засудили на 7 років колонії загального режиму, а Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваїтов та Нурі Прімов отримали по п’ять років виправної колонії також загального режиму.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.