МЗС Грузії: Росія розмістила ракети С-300 в окупованій Абхазії

"Російська політика орієнтована на анексію, а не на забезпечення миру і безпеки", - сказав глава МЗС.

3839489111-e1480530449616
17 Березня 2017 11:32Новини

У Міністерстві закордонних справ Грузії стурбовані повідомленнями про введення Росією зенітно-ракетних комплексів С-300 на територію невизнаної Абхазії. Про це сказав глава МЗС Грузі Міхеїл Джанелідзе.

“Ми володіємо інформацією про ввезення в Абхазію додаткових російських комплектів С-300… російська політика орієнтована на анексію, а не на забезпечення миру і безпеки”, – сказав він на брифінгу.

Секретар Ради нацбезпеки Грузії Давид Раквіашвілі у розмові з журналістами припустив, що розміщення російських С-300 в Абхазії спрямоване не проти Грузії, у якої немає сучасних ВПС, а проти активності НАТО в Чорному морі.

Нагадаємо, в лютому Генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив, що альянс прийняв рішення посилити присутність в Чорному морі, але вона матиме оборонний характер.

Джерело: Тиждень

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.