Мрія параноїка. HP представила ноутбуки зі спеціальною шторкою для web-камери

Компанія HP оголосила про випуск серії нових ноутбуків EliteBooks зі шторкою для веб-камери, яка, начебто, дозволяє запобігти стеженню за користувачем.

Мрія параноїка. HP представила ноутбуки зі спеціальною шторкою для web-камери
8 Лютого 2018 8:08Новини

Шторку для веб-камери отримають деякі версії новітніх EliteBooks HP, які будуть представлені в трьох модифікаціях, повідомляє НВ з посиланням на The Verge.

При цьому в модифікаціях з сенсорним екраном шторки не буде. HP стверджує, що рамки сенсорного екрану не залишають для неї місця, тому користувачам доведеться придумувати свої механізми для блокування веб-камери.

Крім шторки, 14-дюймовий варіант EliteBook 840 тепер включає в себе дискретну графіку AMD RX540. Раніше така опція була доступна тільки в 15-дюймовому варіанті EliteBook 850. На зміну старим процесорам прийшли моделі Intel Core восьмого покоління, а самі екрани стали трохи яскравіше.

На додаток до нових EliteBooks, HP також представляє оновлені версії своїх ноутбуків початкового рівня для робочих станцій, ZBook 14u і 15u, а також три нових 4K-дисплея, які призначені для спільного використання з ZBook. Вони випускаються в 27-, 31,5- і 42,5-дюймових версіях і коштують від 559 до 899 доларів.

Відзначимо, що не так давно Lenovo оновила свої комп’ютери ThinkPad, які тепер теж комплектуються кришками для вебкамери. Однак для всієї галузі ноутбуків таке все ще рідкість, і HP вперше використала таку шторку в своїй продукції.

Три нові моделі EliteBook надійдуть у продаж в лютому, їх ціна стартує від $1029. Моделі ZBook також запустять в цьому місяці, за ціною від $1099.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.