МОЗ очолить відома волонтерка Супрун

П'ять днів тому уряд призначив її заступником міністра, але все змінилося.

Уляна Супрун
27 Липня 2016 16:23Новини

Сьогодні Кабмін прийняв рішення замінити в.о. міністра охорони здоров’я Віктора Шафранського на волонтерку Уляну Супрун. «Рішення прийнято», — оголосив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час голосування уряду щодо кадрових питань, повідомляє ТСН.

Із першого серпня Супрун, яку 22 липня Кабмін призначив волонтером на посаді заступника міністра, очолюватиме МОЗ як виконуюча обов’язки міністра. Донині цю посаду обіймав Віктор Шафранський, який останнім серед усіх міністрів зайняв крісло в уряді Гройсмана.

Довідка: Уляна Супрун народилася і жила в США. Лише з осені 2013 року разом із чоловіком переїхала до України. До призначення працювала в медслужбі під час Революції Гідності, а потім очолювала гуманітарні ініціативи Світового конгресу українців. Також Супрун заснувала організацію з проведення тренувань для медиків і допомоги українським бійцям під назвою «Захист патріотів». Як повідомлялося раніше, новий уряд було сформовано ще 14 квітня, але досі посаду міністра охорони здоров’я ніхто не обійняв.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.