Moody’s підвищило кредитний рейтинг України з позитивним прогнозом

У п'ятницю, 25 серпня, агентство Moody's Investors Service підвищило рейтинги уряду України в українській та іноземній валюті на один щабель - з Caa3 до Caa2, а також змінило прогноз зі «стабільного» на «позитивний».

Moody's підвищило кредитний рейтинг України з позитивним прогнозом
27 Серпня 2017 8:23Новини

Про це йдеться у повідомленні агентства, пише День.

На рейтинг вплинули структурні реформи в Україні, які можуть допомогти урядові впоратися з борговим навантаженням, а також поліпшення позиції країни на зовнішніх ринках.

«Оновлення рейтингу було обмежене однією позицією, оскільки наступні кілька років Україна відчує великий тягар щодо обслуговування зовнішнього боргу, що вимагатиме додаткового фінансування в іноземній валюті, окрім того, що можуть забезпечити офіційні кредитори», – йдеться у прес-релізі.

Позитивний прогноз відображає імпульс реформ. Якщо він збережеться, це поліпшити надійність внутрішнього і зовнішнього боргу України, поновити доступ до світових ринків капіталу, «що полегшить шлях до рефінансування значних виплат за зовнішнім боргом, які настануть, починаючи з 2019 року».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.