Міста Західної України подали 17 проектів на отримання кредитів від ЄІБ

Окрім Львова, від Західної України на отримання кредитів від Європейського інвестиційного банку у рамках «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України», було подано ще 16 проектів.

Міста Західної України подали 17 проектів на отримання кредитів від ЄІБ
17 Серпня 2016 16:41Новини

Інформація про них міститься на сайті Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, повідомляє ZIK.

ІА ZIK вже повідомляла, що 5 серпня Мінрегіонбуд на спільному засіданні з представниками Європейського інвестиційного банку та його консультантами оголосив список потенційних Кінцевих бенефіціарів на отримання кредиту у рамках «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України».

Усього у списку 66 претендентів з проектами на суму 1 310 992,83 євро.

У перелік переможців увійшов Львів з його проектом Комплексного удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами на суму 75 млн. євро, навколо якого було і досі залишається чимало запитань та незрозумілих моментів.

Окрім Львова, від Західної України на отримання кредитів було подано ще 16 проектів. Так на Львівщині на кредит претендують ще Борислав та Дрогобич (всього 3 претенденти). Тернопільщина подала також 3 проекти (Тернопіль, Підгайці, Шумськ). На Закарпатті два проекти подав Ужгород. Два проекти подало Рівне та ще два Луцьк.

Найбільше проектів надійшло від Івано-Франківської область – аж 5 проектів (3 сам Франківськ та 2 – Калуш).

Наступним етапом відбору буде оцінка фінансового стану претендентів, яку проводитиме Мінфін. Для цього у Міністерство необхідно подати документи у формі, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 № 70 «Про порядок підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.