Міський голова Львова пообіцяв бійцям АТО 100 квартир

Перед входом до Львівської міської ради учасники антитерористичної операції та члени їх сімей розбили наметове містечко й обіцяють піти з площі Ринок тільки-но тоді, коли влада міста виконає їхні вимоги. Ідеться про надання обіцяного житла або ділянок під забудову.

Міський голова Львова пообіцяв бійцям АТО 100 квартир
18 Вересня 2016 22:21Новини

Мітингарі розставили довкола наметів  плакати «Потрібні на сході – зайві вдома», «У Львові воїнам АТО дають землю тільки на цвинтарі», привезли буржуйки і дрова, повідомляє День.

Прес-служба ЛМР розмістила на своєму сайті коментар міського голови Львова Андрія Садового щодо цієї ситуації. Зокрема, йдеться у повідомленні, в межах області виділено 10 тисяч земельних ділянок. Місто, наголошує мер, землю не виділяє, але упродовж поточного року буде надано 100 квартир категоріям, які найбільше потребують – сім’ям, які втратили годувальника, де в годувальника є травми, не сумісні з працевлаштуванням, і дітям-сиротам, які пройшли зону бойових дій.

«По усіх проблемних питаннях створюються робочі групи, всі питання час до часу вирішуються, – йдеться у документі. – Ця робота буде продовжуватись. Ми фінансуємо виготовлення відповідної містобудівельної документації. Кожне питання вирішується, але держава також не може все навішувати на місцеве самоврядування».

Міський голова нагадує, що 19 квартир люди в січні вже отримали. Також обіцяє, що до кінця року буде завершений будинок, і це – 53 квартири. «Є ще одна річ, на яку ми зараз йдемо, – це будівельні кооперативи з хлопців, які пройшли зону бойових дій, коли місто дає безоплатно ділянку, підводить мережі. Це також хороший варіант, бо вартість помешкання там буде орієнтовно на 30% дешевше, ніж купувати на ринку», – коментує ситуацію з наданням воїнам АТО житла міський голова.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.