Міноборони дозволило використовувати в АТО кулемет початку минулого століття

Міністерство оборони дозволило використовувати в антитерористичній операції станковий кулемет «Максим» 1910 року випуску.

Міноборони дозволило використовувати в АТО кулемет початку минулого століття
7 Грудня 2016 8:51Новини

Про це повідомив начальник озброєння Збройних сил України Микола Шевцов в інтерв’ю газеті «Урядовий кур’єр».

Він зазначив, що кулемет «Максим» призначений для ураження групових живих цілей і вогневих засобів противника на дальності до одного кілометра.

«Деякі підрозділи ЗСУ (хочу наголосити, тільки за їхніми особистими проханнями) використовують цей кулемет в АТО, на опорних пунктах і блокпостах як засіб посилення вогню», – зазначив Шевцов.

Він додав, що кулемет «Максим» має перевагу в тому, що не вимагає заміни ствола після інтенсивної стрільби.

Шевцов також розповів, що з початку АТО до українського війська поставлено понад 2500 одиниць основних зразків озброєння та військової техніки, понад 405 тисяч ракет та боєприпасів.

У межах виконання державного оборонного замовлення вже цього року до війська поставлено більше 1300 одиниць основних зразків ОВТ, понад 75 тисяч ракет та боєприпасів.

Крім того, за його словами, протягом 2015-2016 років у межах надання технічної допомоги ЗС поставлено більше 250 одиниць основних зразків ОВТ та більше 4600 одиниць приладів прицілювання, розвідки, навігації, зв’язку та іншого майна.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.