Міністр фінансів сподівається на виконання умов МВФ для отримання нового траншу

За словами Данилюка, затягування з відновленням фінансування від МВФ є одним із чинників ослаблення гривні.

Міністр фінансів сподівається на виконання умов МВФ для отримання нового траншу
18 Січня 2018 8:15Новини

Україна потребує фінансування Міжнародного валютного фонду та інших міжнародних фінансових організацій і може виконати умови для отримання чергового траншу кредиту МВФ у першому кварталі цього року. Про це в ефірі 5 каналу заявив міністр фінансів Олександр Данилюк. «Моє завдання, як міністра фінансів, – продовжити успішну роботу з МВФ. Коли ми маємо програму з МВФ, то можемо отримати додаткове фінансування від Всесвітнього банку, ЄС. Ці гроші зараз важливі», – заявив Данилюк. Про це повідомляє УНІАН.

Коментуючи умови виділення чергового траншу МВФ за програмою розширеного фінансування EFF, Данилюк нагадав, що пенсійну реформу ухвалили ще минулого року, і висловив надію, що новий закон про приватизацію ухвалять вже 18 січня. «Я сподіваюся, що в першому кварталі ми матимемо закон про Антикорупційний суд», – додав голова Мінфіну. І зауважив, що затягування з відновленням фінансування від МВФ є одним із чинників ослаблення гривні, хоча назвав наявний обсяг резервів у більш ніж $18 млрд комфортним рівнем. Данилюк наголосив, що в разі відсутності кредитів МВФ Україні доведеться шукати альтернативні джерела фінансування, а «це не так уже й просто». Як повідомлялось, міністр фінансів України Олександр Данилюк сподівається на отримання у наступному році більше двох траншів кредиту від Міжнародного валютного фонду. Водночас, міністр зазначив, що не бачить необхідності починати переговори про нову програму з МВФ до завершення поточної програми розширеного фінансування EFF.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.