Міністерство міграції Австралії звинувачують у розтраті 1,6$

Незалежний аудит, проведений у Міністерстві імміграції та захисту кордонів Австралії, виявив несанкціоновані витрати державних коштів на суму 2,2 млрд австрал. дол. (близько 1,65 млрд дол. США).

Міністерство міграції Австралії звинувачують у розтраті 1,6$
18 Січня 2017 12:47Новини

Про це повідомляє The Guardian.

Сума була витрачена у період з 2012 по 2016 рр. і пішла на утримання таборів шукачів притулку в Австралії на островах Манус та Науру. У звіті повідомляється, що інспектори не змогли знайти документальних підтверджень відповідності «ціни-якості послуг» (часом жодні роботи за контрактом не здійснювалися), а також доказів, хто саме уповноважував відомство на укладення контрактів із підрядниками.

У міністерстві визнали відсутність потрібних документів, однак заперечили зловживання, посилаючись на складні умови, у яких доводилося укладати контракти. Крім того, відомство звинуватило опонентів у систематичному цькуванні та ставленні під сумнів австралійської політики захисту проти несанкціонованої міграції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.