Міністерства оборони України та Канади готові підписати Угоду про співробітництво

Українська делегація, очолювана Віце-прем'єр-міністром із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе, посол України в Канаді Андрій Шевченко та заступник Міністра закордонних справ – керівник апарату Вадим Пристайко провели зустріч із Міністром оборони Канади Харджитом Сежаном на Міжнародному безпековому форумі в Галіфаксі (Канада).

Міністерства оборони України та Канади готові підписати Угоду про співробітництво
20 Листопада 2016 12:22Новини

Міністр Харджит Сежан повідомив Іванні Климпуш-Цинцадзе про те, що робота над Угодою про співробітництво між міністерствами оборони України і Канади завершена і надалі міністри оборони двох країн будуть шукати найближчу можливість для підписання цього документ, повідомляє Урядовий портал. Це базовий документ, який закладає підстави для подальшого поглибленого співробітництва в різних сферах оборони: починаючи з тренувальних місій і закінчуючи військовою доктриною та документами стратегічного характеру.

Під час зустрічі сторони також обговорили питання продовження канадської тренувальної місії «Unifire». Це проект, за яким 200 канадських військовослужбовців зараз тренують українських солдатів і офіцерів на Яворівському полігоні і в Кам’янець-Подільському тренувальному центрі. Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала за канадську підтримку і співпрацю. Канадська сторона запевнила, що вона наразі відпрацьовує оптимальний формат продовження цієї місії після 31 березня, зазначивши, що оновлений формат має якнайкраще відповідати нагальним потребам Збройних Сил

«Ви можете бути впевненими в тому, що Канада підтримує Україну», – сказав пан Сежан. Він запевнив у тому, що Канада підтримує Україну в її прагненні до реформ, особливо наголосивши на реформі поліції: «Я був дуже вражений реформою поліції під час візиту в Україну. Особливо позитивною реакцією людей».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.