Мін’юст повторно направив РФ запит на відеодопит Януковича

У російському Мін'юсті заявили , що «десь загубили 4 аркуші (з 30)» попереднього запиту.

Мін'юст повторно направив РФ запит на відеодопит Януковича
17 Серпня 2016 14:26Новини

Міністерство юстиції України повторно спрямувало до Міністерства юстиції Росії запит щодо відеодопиту екс-президента Віктора Януковича. Про це повідомив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов на своїй сторінці у Facebook, пише Український тиждень.

Він продемонстрував повідомлення від Мін’юсту РФ про те, що «десь загубили 4 аркуші (з 30)» попереднього запиту, хоча усі сторінки було скріплено степлером.

«Які саме аркуші загубилися, пояснити телефоном вони не змогли», – уточнив урядовець.

«Ну ок, ми не горді, зробили копію 30 аркушів, ще раз надійно скріпили степлером і відправляємо. Продублюємо факсом», – поінформував він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Міністерство юстиції України направило запит до Мін’юсту РФ щодо надання міжнародної правової допомоги стосовно організації допиту як свідків екс-президента Віктора Януковича та колишнього командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка в межах провадження стосовно п’яти екс-беркутівців, підозрюваних у масових вбивствах активістів Євромайдану на вул. Інституцькій 20 лютого 2014 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.