Меркель квапить Британію визначитися щодо співпраці з ЄС

У Євросоюзі мають намір оперативно вибудувати нову політику по відношенню до Великобританії після Brexit, але і британській владі потрібно якомога швидше сформулювати своє бачення подальших відносин з ЄС.

merkel_11
12 Липня 2016 14:15Новини

Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель, повідомляє Інтерфакс.

«ЄС і 27 країн, які залишаться в його складі, теж повинні захистити свої інтереси (на переговорах з Лондоном – ред.). Наприклад, якщо якась країна захоче отримати вільний доступ на внутрішній європейський ринок, то їй доведеться також забезпечувати у себе дотримання основних свобод, зокрема і принцип вільного переміщення людей з однієї країни в іншу», – сказала Меркель.

За її словами, Великобританії «потрібно буде швидко прояснити, якими вона бачить майбутні відносини з ЄС».

«В будь-якому випадку ця країна залишиться важливим партнером для Німеччини», – додала канцлер.

Нагадаємо, прихильники так званого Brexit перемогли у Великобританії за результатами референдуму про збереження членства країни в Євросоюзі. Так, за вихід їхньої ЄС проголосували51,9%(17 410 742 громадян), тоді як за збереження членства – 48,1%. (16 141 241 громадян).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.