Мережу обурила подруга російської терористки, убитої на Донбасі

Подруга загиблої в боях на сході України продавчині з російської Краснозерки не може зрозуміти, чому українські ЗМІ назвали її дочка терористкою.

Мережу обурила подруга російської терористки, убитої на Донбасі
21 Серпня 2017 20:33Новини

Про це у своєму Facebook розповів журналіст Аркадій Бабченко, пишуть Надзвичайні новини.

Загибла залишила чоловіка і маленьку дочку, щоб воювати за «ДНР». За словами матері, Анастасія поїхала в зону військових дій після того, як загинув її дядько Денис Морозов, який воював на боці проросійських терористів.

«Денис помер 21 вересня, в 2014 році. І відразу після похорону дочка поїхала туди. Нічим не пояснила, порив, мабуть, такий був. Зібралася і поїхала. Нічого нікому не сказала. Вона і чоловікові нічого не пояснила. Він, звичайно, негативно ставився до цього … Нам би Настю зараз поховати – головне, щоб тіло привезли», – сказала вона.

Подруга сибірячки каже, що не може спокійно читаючи повідомлення в мережі.

«Зараз всюди читаю в українських ЗМІ: «ліквідували терористку». Я зрозуміти цього не можу – чому вони всі називають так нашу Настю?» – зазначила вона.

Реакція подруги викликала гостру реакцію журналіста Аркадія Бабченко, яку він висловив у своєму Facebook.

«Тут, головне, останній абзац, звичайно. Тупі овочі. Нездібні. На*ер», – написав Бабченко.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.