Меморіал воїнам АТО розмістять на території музею Другої світової війни у Києві

Україна розмістить меморіал АТО на території Національного музею історії України у Другій світовій війні. Про це повідомив президент України Петро Порошенко на відкритті фотовиставки в Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

Меморіал воїнам АТО розмістять на території музею Другої світової війни у Києві
9 Травня 2017 8:15Новини

Про це інформує Zaxid.net з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Подвиг наших героїв, які захищають українську землю від російського агресора, житиме завжди. І свого часу я підписав указ про створення меморіалу українських героїв, які віддали своє життя за свободу, незалежність, суверенітет і територіальну цілісність Української держави», – зазначивПорошенко.

«Я вважаю, що кращої історичної локації, ніж ці високі пагорби правого берега Дніпра, годі й шукати. Це місце традиційно відвідують тисячі людей, і стежка сюди не заросте ніколи. Уся ця територія, де буде розміщуватися, зокрема, Національний музей історії України у Другій світовій війні, а також майбутній меморіальний комплекс учасникам АТО, повинна стати єдиним меморіалом українських героїв. Можете вважати, що відповідне політичне рішення вже прийнято», – заявив президент України.

За словами президента, такий підхід буде символізувати зв’язок різних поколінь захисників України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.