Мельничук розійшовся після бійки з Лещенком

Народний депутат від фракції БПП Іван Мельничук розповів, чому накинувся з кулаками на свого однопартійця Сергія Лещенка.

Мельничук розійшовся після бійки з Лещенком
9 Лютого 2017 20:11Новини

Версію виникнення конфлікту він озвучив з трибуни Верховної Ради. Нардеп закликав колегу відповісти за свої слова. Він звинуватив однопартійця в поширенні брехні, через яку вже багато хто постраждав, повідомляє Znaj.ua.

Мельничук наголосив, що Лещенко оббрехав всіх починаючи від президента і закінчуючи народними депутатами. Парламентарій поцікавився у свого колеги, де він почув інформацію про те, що депутати від БПП ходили на Банкову і отримали вказівку пропускати засідання Комітету з протидії корупції.

«Я, як член цього комітету, і інші члени фракції підійшли до нього і запитали, від кого з нас він почув те, що опублікував. Сталося те, що сталося. Він сказав, що може писати все, що захоче і де захоче, оскільки це сторінка в Facebook. Кожен в цьому житті повинен відповідати за свої слова – навіть ціною розірваного рота і синцями під очима», – заявив Мельничук.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.