Мексиканці вимагають депортації росіянина, побитого за образи

Важко пораненого в Мексиці Олексія Макєєва перевели у стан штучної коми.

Мексиканці вимагають депортації росіянина, побитого за образи
22 Травня 2017 12:02Новини

Обурені мешканці створили на платформі Change.org петицію з вимогою до влади штату Кінтана-Роо вислати Макєєва з Мексики. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на РИА Новости.

«Поведінка та загрози цієї людини змушують терміново просити про втручання мексиканської влади, щоб цей суб’єкт не міг продовжувати нападати на дітей, старих і взагалі на людей тільки за те, що вони є мексиканцями», — йдеться в тексті петиції. Як зазначає портал Excelsior, вислати росіянина буде можна тільки після закінчення розслідування обставин нападу на його будинок, зухвалої поведінки Макєєва, що передує цьому, а також вбивства громадянина Мексики.

Наголошується, що Національний інститут міграції Мексики опублікував заяву, в якій повідомляє про намір просити російське консульство сприяти депортації Макєєва на батьківщину. Однак, за словами російського консула, мексиканська влада поки за допомогою не зверталася. В Мексиці в курортному місті Канкун сотні людей вирішили лінчувати росіянина Олексія Макєєва після публікації відео на Youtube, де він вигукував гасла і образи на адресу мексиканців. Макєєв був важко поранений, його перевели у стан штучної коми.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.