Мей: Росія не повернеться до G8, доки втручатиметься в справи інших

Повернення Росії до складу Великої вісімки неможливе до припинення втручання Москви у справи інших країн, заявила Тереза Мей. Так прем'єр-міністерка Великобританії відреагувала на пропозицію Дональда Трампа.

Мей: Росія не повернеться до G8, доки втручатиметься в справи інших
13 Червня 2018 8:39Новини

Прем’єр-міністерка Великобританії Тереза Мей заявила, що Росія може повернутися до складу країн Великої вісімки (G8) лише за умови, якщо припинить втручатися у справи інших країн. Без цього вона не отримає запрошення увійти до клубу провідних демократій, заявила Мей у понеділок, 11 червня, під час виступу в британському парламенті. Про це пише DW.

Рішення виключити Росію із зустрічей клубу було прийнято після анексії українського Криму, зазначила прем’єрка. За її словами, «будь-які розмови» про повернення неможливі «до тих пір, поки Росія не змінить своє ставлення».

Раніше з пропозицією повернути Росію до G8 виступив президент США Дональд Трамп. Цю ідею розкритикували лідери інших країн-членів клубу. Канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) заявила, що для початку РФ повинна продемонструвати прогрес в реалізації мінських домовленостей.

Ідею Трампа поки підтримав лише новий прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте, який переконаний, що це буде «в інтересах усіх».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.