Марчук: росіяни у «сірій зоні» захопили більше тисячі квадратних кілометрів

Дипломат розповів, на скільки просунулись війська РФ від лінії розмежування, узгодженої у 2014 та 2015 роках.

Марчук: росіяни у «сірій зоні» захопили більше тисячі квадратних кілометрів
22 Липня 2017 16:34Новини

Більше тисячі квадратних кілометрів захопили російські війська від тієї лінії розмежування, що була узгоджена рамковими угодами в 2014 та 2015 роках, заявив в ефірі 5 каналу представник України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук. Про це пише Вголос.

«Плюнули на ці всі документи! Більше тисячі квадратних кілометрів захоплено було. Ми коли ведемо переговори з російською стороною, говоримо «ви визнаєте?». Домовленості лютого 2015 року, вересня 2014 року. Ваші підписи стоять – і там, і там. Навіть є візи Захарченка й Плотницького, що вони теж будуть сповідувати. І ми всі знаємо, що відбулося з Дебальцевим і на цій території», – відзначив Марчук.

Дипломат наголосив: через те, що Росія не дотримується досягнутих домовленостей, Мінський процес зайшов у глухий кут фактично по всіх питаннях.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.