Майбутні агрономи вчаться керувати безпілотниками

Сумський національний аграрний університет провів тестовий запуск квадрокоптеру для оцінки перезимівлі озимої пшениці та озимого ріпаку.

Майбутні агрономи вчаться керувати безпілотниками
10 Березня 2017 12:09Новини

Як повідомляє сайт СНАУ, 6-7 березня студенти факультету агротехнологій та природокористування провели тестовий запуск квадрокоптеру з метою аналізу перезимівлі рослин озимого ріпаку та пшениці. Студенти з великим задоволенням управляли безпілотником, робили фото та відеозйомку посівів. За результатами проведеного навчання кожен студент підготував рекомендації щодо робіт, які необхідно провести для покращення стану посівів пшениці та ріпаку.

В подальшому планується більш широко застосовувати БПЛА, як в навчальному процесі, так і для проведення обліків та спостережень під час польових досліджень студентами факультету. Фахівці вважають, що оновлення учбової програми піде тільки на користь майбутнім агрономам, які зараз дуже часто навчаються за застарілими програмами та з використанням застарілої техніки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.