Львову загрожує колапс. Садовий «відбиває» телеграму Гройсману

Держава боргує Львову 600 мільйонів гривень по пільгах і субсидіях.

Львову загрожує колапс. Садовий «відбиває» телеграму Гройсману
2 Червня 2017 16:12Новини

Про це під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради повідомив директор департаменту фінансової політики Олег Іщук, передає інформує ІА Дивись.info.

За його словами, заборгованість перед «Львівтеплоенерго» становить 247 млн грн, перед «Залізничнетеплоенерго» – 76 млн грн, перед «Львівводоканалом» – 7,5 млн грн, перед ЛКП – 40 млн грн.

«У Держбюджеті закладені дуже маленькі суми, яких навіть не вистачає на півроку. План Мінфіну – 934 млн на рік для Львова. А ми вже фактично станом на 1 червня отримали 771 млн грн. Тобто, без коректації Держбюджету нічого не буде», – заявив Олег Іщук.

«Це може призвести до припинення роботи ЖЕКів, повного відключення гарячої води», – додав міський голова Андрій Садовий.

Він дав доручення надіслати телеграму прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, про критичну ситуацію, яка загрожує безпеці Львова.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.