Львівський виконком погодив каналізування двох вулиць

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на каналізування Львівським міським комунальним підприємством «Львівводоканал» району вулиць М. Лучкая, Світлої.

Львівський виконком погодив каналізування двох вулиць
15 Липня 2017 16:22Новини

Про це пише ІА Дивись.info.

Львівському міському комунальному підприємству «Львівводоканал» доручено отримати у встановленому порядку технічні умови на інженерне забезпечення проектованого об’єкта, розробити  у спеціалізованій проектній організації або архітектора, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт, робочий проект та провести його експертизу згідно з законодавством України,  звернутися в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові для отримання дозвільних документів які дають право на початок виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.