Львівський трамвай в «Санта-Барбару» скоро запустять

Вже цього року мешканці мікрорайону Санта-Барбара зможуть скористатись 8-им маршрутом просто біля дому. Про це повідомляє «ulvovi.info».

foto18
16 Березня 2017 17:48Новини

Початок 2017 року – так було визначено термін відкриття нової гілки на Санта-Барбару. Станом на 7 березня тут ще тривають землевпорядні роботи. У прес-службі Львівської міської ради переконують, що вже розпочато укладку плит, на яких кріпитимуться рейки. За доброї погоди, в травні трамвай здійснить своє перше поворотне коло.

Весняний сезон також подарує колії нове «зелене» вбрання, її почнуть обсаджувати рослинами ось-ось. Планується, що як тільки буде завершено реконструкцію площі перед університетом ім. І. Франка, яку перетворять на підземний паркінг, сихівський трамвай почне курсувати до Головного залізничного вокзалу. Наразі ж йому бракує всього 150 м рейок, щоб завершити майже десятирічну «Санта-Барбару» зі сполученням.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.