Львівський «Простір синагог» став номінантом на міжнародну архітектурну премію Будівля року-2018

Львівський «Простір синагог» став номінантом на міжнародну архітектурну премію Будівля року-2018 в категорії «Релігійна архітектура» від платформи Arch Daily.

Львівський «Простір синагог» став номінантом на міжнародну архітектурну премію Будівля року-2018
1 Лютого 2018 12:33Новини

До 31 січня триває онлайн-голосування, повідомляє УНІАН з посиланням на Zaxid.net.

Як повідомили в Центрі міської історії, цього року особливістю конкурсу є те, що за номінантів можуть голосувати читачі ресурсу. До 31 січня відбувається перший тур голосування у 15-ти категоріях. Кожен користувач може проголосувати один раз в кожній категорії. 1 лютого визначать п’ятьох переможців в кожній категорії і одразу стартує другий тур голосування. Переможців оголосять 8 лютого.

«Щоб підтримати «Простір синагог», зайдіть на сайт Аrchdaily (можлива реєстрація через Facebook) і натисніть кнопку «Nominate This Project», – зазначили в Центрі міської історії. Нагадаємо, проект «Простір синагог» вшанує історію євреїв у Львові та спрямований на краще розуміння спільної міської історії і спільної спадщини львів’янами і гостями міста. Проект ініціювала міська адміністрація у співпраці з Центром міської історії, Німецьким товариством між народного співробітництва (GIZ) та партнерськими єврейськими організаціями. Архітектором проекту є Франц Решке, а також Софі Янке, яка є в авторкою інсталяції «Увіковічнення». В доопрацюванні проектної документації брав участь український архітектор Юрій Столяров.

Arch Daily – це одна з найбільш знаних платформ, яка «збирає найновішу та найважливішу інформацію, щоб допомагати архітекторами творити кращу архітектуру» і є «місцем для дослідження і знайомства з добрими та найсучаснішими прикладами архітектури». Більше ніж 10 млн архітекторів знайомляться з матеріалами ArchDaily щомісяця.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.