Львівську благодійну організацію запідозрили у контрабанді

Львівська митниця викрила благодійну організацію на контрабанді. Загальна вартість товару, який організація незаконно ввезла на територію України, – понад 9 млн грн, повідомляє прес-служба ДФС Львівщини.

pobrane
28 Березня 2017 13:15Новини

Як розповіли у ДФС, торік для благодійної організації через кордон перевезли 1038 упаковок одягу та взуття вагою понад 9 тонн та вартістю понад 8 тис. доларів США. Товар передали на тимчасове зберігання під митним контролем на склад гуманітарної допомоги цієї організації.

17 жовтня 2016 року благодійна організація подала митну декларацію для сплати митних платежів. Однак під час здійснення митних процедур було з’ясовано, що товару немає. На керівника благодійної організації склали протокол про порушення митних правил і визнали його винним у вчиненні порушення митних правил, передбаченого ч. 3 ст. 469 Митного кодексу України та наклали на нього адміністративне стягнення.

Для перевірки законності цієї операції ДФС надіслала запит до митних органів Республіки Польщі. У відповіді не було жодного підтвердження, що товар належить до гуманітарної допомоги. Окрім того, відправником товару є італійська компанія, а покупцями – чотири фірми з різних міст України. Вартість товару – понад 350 тис. євро, що на день ввезення на митну територію України (18 червня 2016 року) становило понад 9 млн грн. А в документах при ввезенні вказувалося, що фірма-відправник з Великобританії, а одержувач – благодійна організація.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.