Львівські садочки і школи через сміття не закриватимуть

Сьогодні, 28-го березня, під час брифінгу в.о. очільниці управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик повідомила, що садки і школи у місті закривати не планують.

cvsnnz_149052194991
28 Березня 2017 17:13Новини

«Зараз у Львові 116 сміттєвих майданчиків біля дитячих садочків та шкіл. Сміття не вивезено з 36-ти майданчиків», – прокоментувала Зоряна Довганик.

За її словами, минулого тижня ситуація була гірша. Таких місць із переповненими сміттєвими баками було понад півсотні. Чиновниця додала: якщо сміття будуть вивозити регулярно, то причин закривати школи та садочки не буде.

Нагадаємо, 21-го березня Управління Держпродспроживслужби у Львові повідомило про загрозу поширення збудників небезпечних інфекційних захворювань на об’єкти довкілля та виникнення спалахів захворювань серед населення, у зв’язку із ситуацією, що склалась в місті щодо вивезення та захоронення ТПВ. Зокрема, на випадок ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації рекомендували вирішити питання щодо припинення навчального процесу у навчально-виховних закладах.

Джерело: Твоє місто

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.