Львівські перевізники погрожують відновити страйк

Про це повідомив сьогодні представник профспілки перевезень Роман Бергіцький на сесії Львівської міської ради, передають Варіанти.

8b1550c2f8bbe0818e34ea85254b626d
15 Вересня 2016 11:02Новини

«Ми возимо пільговиків за власні кошти, бо виділені гроші до нас не надходять. Ми вимагаємо, щоб Андрій Садовий врегулював це питання за двва тижні, адже робоча група з вирішення цього питання засідала лише три рази і ситуація досі не вирішена», – наголосив представник профспілки перевезень.

За його словами, якщо ситуація протягом цьогочвсу не буде вирішена, то перевізники знову влаштують страйк.

«Це буде повномаштабний транспортний колапс», – додав Роман Бергіцький.

Нагадаємо, львівські приватні перевізники почали страйк 30 серпня. Через це на міські маршрути вийшло лише 362 автобуси зі 640.

Згодом близько сотні водіїв маршруток, активістів та підприємців зібрались на пікет під міськрадою. Вони висунули ряд вимог міському голові Львова Андрію Садовому, адже мовчати про проблеми у транспортній системі більше не могли.

Серед цих вимог – обмеження пільгових перевезень та запровадження електронного квитка у громадському транспорті. Учора міська рада уповноважила ЛКП “Муніципальна дружина” провіряти наявність у пільговиків відповідних посвідчень.

Нагадаємо, під час свого візиту до Львова міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що питання пільгових перезень у громадському транспорті є у компетенції кількох міністерств.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.