Львівські митники виявили фальшиві документи на ввезення іномарок з Польщі

Загалом з початку року за такою схемою виявлено 20 спроб переміщення транспортних засобів.

Львівські митники виявили фальшиві документи на ввезення іномарок з Польщі
4 Липня 2018 16:23Новини

Про це повідомили у ДФС у Львівській митниці, пише Дивись.інфо.

В пункт пропуску «Краковець–Корчова» з Республіки Польща в’їхали чотири транспортні засоби під керуванням громадян України. Під час митних формальностей громадяни подали свідоцтва про реєстрацію автомобілів на території Республіки Польщі, згідно з якими їх власниками є громадяни Польщі. Окрім того, також мали доручення на тимчасове користування, засвідчені нотаріусом м. Мєлєц. Під час митного контролю виникла підозра щодо підробки цих доручень, тож було прийнято рішення перевірити автентичність документів, поданих громадянами.

На письмовий запит Львівської митниці ДФС до польської сторони отримано відповідь, згідно з якою цих доручень нотаріальна канцелярія не видавала, підписи нотаріуса відсутні, а відбитки печаток є підробленими. Від надання пояснень по даному факту громадяни відмовились.

Таким чином українці вчинили дії, спрямовані на переміщення транспортних засобів через митний кордон з поданням митному органу як підстави для переміщення підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. За цими фактами запроваджено справи про порушення митних правил, які скерують до суду для визначення покарання.

Транспортні засоби «Peugeot 407» 2004 року випуску, «Peugeot 307» 2004 р. в., «BMW 320D» 2001 р.в. та «Skoda Oktavia» 2000 р.в. вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.