Львівські митники та судді обговорили проблеми правопорушень

15 серпня з ініціативи керівництва Львівської митниці ДФС відбулась зустріч начальника Львівської митниці ДФС Левка Прокіпчука з представниками Галицького районного суду м. Львова та Апеляційного суду Львівської області.

Львівські митники та судді обговорили проблеми правопорушень
16 Серпня 2016 19:22Новини

Метою зустрічі було обговорення діяльності обох державних органів щодо єдиної позиції у випадках підготовки документів про порушення митних правил та їх розгляду судом. Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у Львівській області.

Як зазначив начальник митниці Левко Прокіпчук для митних органів важливим є те, аби порушники митних правил несли справедливу відповідальність за скоєні правопорушення. Чітка та єдина позиція з цього питання дозволить підвищити рівень підготовки документів для розгляду в судах, останні ж при правильній та якісній підготовці матеріалів зможуть скоріше приймати рішення.

Така зустріч є актуальною сьогодні з тієї причини, що кількість правопорушень, які фіксують митники збільшуються, однак, на їх думку, покарання не завжди є адекватним, що своєю чергою дозволяє громадянам знову порушувати митні правила.

За час наради представники обмінялись пропозиціями, висловили своє бачення, зійшлись на думці неухильного дотримання вимог фіксації правопорушення його документування та супроводу до суду.

Загалом зустріч пройшла у діловій та конструктивній формі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.