Львівська ОДА шукає нового директора департаменту охорони здоров’я: оголошено конкурс

У Львівській облдержадміністрації оголосили конкурс на посаду директора департаменту охорони здоров’я. Серед вимог до кандидатів – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не менше двох років.

Львівська ОДА шукає нового директора департаменту охорони здоров’я: оголошено конкурс
20 Жовтня 2016 16:23Новини

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА, пише ZIK.

Документи від претендентів на вакансію прийматимуть до 18:00 8 листопада 2016 року. Для участі у конкурсі слід подати:

  1. копію паспорта громадянина України;
  2. письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі;
  3. письмову заяву, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
  4. копію (копії) документа (документів) про освіту
  5. заповнену Особову картка державного службовця;декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Конкурс відбудеться 11 листопада 2016 року о 10:00 у Львівській ОДА, за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 257.

Усі деталі щодо вимог до вакансії можна переглянути за посиланням.

Контактна інформація: Гаврилюк Ірина Орестівна, тел: 0322 999 112, e-mail: i.havrylyuk@loda.gov.ua.

Нагадаємо, цього тижня Богдан Чечотка пішов з посади керівника Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.