Львівська облрада визнала бійців-добровольців учасниками АТО

Львівська облрада прийняла рішення про визнання бійців-добровольців та надання їм відповідних гарантій та фінансової підтримки.

original-1448352325
13 Вересня 2016 15:00Новини

«За» це рішення проголосували 73 депутати на сесії 13 вересня, передає Zik.

«Визнати осіб, з числа мешканців Львівської області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, бійцями-добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності й державного суверенітету на сході України», – йдеться у рішенні.

Цим рішенням утворено при обласній раді комісію з визнання бійців-добровольців АТО, затверджено її склад, положення та порядок визнання бійців-добровольців.

Відтепер бійці-добровольці з Львівщини отримуватимуть підтримку відповідно до «Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки».

Слід зазначити, що рішення ініціювали бійці добровольчих батальйонів. Вони сьогодні були присутні під стінами обласної ради.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.