Львівська міськрада змінила порядок отримання житла учасникам АТО

Сьогодні, 20 жовтня, на сесії міської ради депутати проголосували за програму із правками «Про захист інтересів учасників АТО», яка розроблена для вирішення матеріально-побутових проблем учасників АТО та членів їх сімей, із врахуванням прав на безоплатне отримання земельних ділянок.

Львівська міськрада змінила порядок отримання житла учасникам АТО
20 Жовтня 2016 22:31Новини

Програму підтримало 49 депутатів, інформує Zaxid.net з посиланням на прес-службу міськради.

Як розповіла Гелена Пайонкевич, начальниця юридичного управління ЛМР, у проекті, який напрацювала міжфракційна група, запропоновано захистити інтереси учасників АТО, які найбільше потребують такого захисту від міста.

«На відміну від першого варіанту програми, який був проголосований у квітні цього року, ми змінили черговість у програмі, поставивши на перше місце сиріт, які брали участь в АТО і які не мають куди повернутися. У другій черзі –  сім’ї загиблих, і в третій – учасники АТО, які стали інвалідами 1 або 2 групи», – зазначила Гелена Пайонкевич.

За словами Гелени Пайонкевич, комісія, яка працювала над цією програмою, прийняла рішення розглянути надання або земельної ділянки, або коштів в першу чергу тим, хто нічого не отримував – ні жодної земельної ділянки, ні жодних коштів, ні квартир від держави.

Начальниця юридичного управління також зазначила, що зараз у місті близько 5 тисяч учасників АТО перебувають у черзі на отримання житла.

Програма підлягає обов’язковому перегляду не пізніше 31 травня 2017 року з урахуванням уточнених списків претендентів на житло.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.