Львів’яни подарували бійцям АТО лазню на колесах

Львівські волонтери передадуть військовим самотужки виготовлений прально-банний комплекс. Про це на своєму сайті повідомили активісти із «Волонтерської сотні» Українського католицького університету.

Волонтерська лазня
22 Липня 2016 8:33Новини

Пристрій створили всередині вантажівки ЗІЛ, встановивши резервуари для води, пральні машинки, котел та кабінки для душу. У такій машині зможуть одночасно митися 20 солдатів. Сама лазня швидка та непомітна, що вкрай важливо на передовій, повідомляє Press-центр.

Також у комплексі є ще одна корисна функція – тут можна розділити одяг здорових та хворих бійців. А ще його можна одразу і посушити. Живитись така автівка може автономно завдяки дизельним електрогенераторам без використання електромережі.

Готувати такий проект, волонтери кажуть, почали ще восени минулого року. А гроші збирали на різноманітних благодійних конференціях, частину ж надала ще й Львівська бізнес-школа.

Вручити комплекс одній із бригад Західного регіону волонтери мають вже завтра, 22 липня. А інженери одразу продемонструють саморобний пристрій у роботі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.