Львів’ян запрошують навчитись переробляти та сортувати сміття – як долучитись

У Львові стартував соціальний проект, що навчатиме переробляти та сортувати сміття. Львів’янам розкажуть, як уникнути пластикових пакетів і що робити з органічними відходами.

Львів’ян запрошують навчитись переробляти та сортувати сміття – як долучитись
6 Червня 2017 8:25Новини

Що це таке? Zero Waste – це світовий соціальний громадський рух, що пропагує необхідність зменшення кількості сміття, уникнення пластику та поліетилену і використання органічних та здатних до переробки матеріалів в побуті. Скільки це триває? Експеримент «За 21 день до Zero Waste» триватиме протягом 3-х тижнів, з 5-го до 25-го червня.

Що треба робити? Виконувати щоденні завдання для зменшення сміття вдома; Постити результати у соцмережах з тегами #zerowastelviv та #zwl_№ (цифра змінюватиметься залежно від дня експерименту, наприклад, #zwl_1).

Як долучитись? Підписатись на группу у Facebook; Заповнити анкету.

Наразі долучилось близько 200 активістів. Найактивніші отримають заохочувальні подарунки від спонсорів під час та після закінчення проекту

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.